DIAGEO ONE
Heb een cocktail klaar in minder dan 10 seconden

GENEREER EXTRA OMZET MET COCKTAILS VAN DE TAP

De populairste cocktails van hoge kwaliteit, geserveerd in minder dan 10 seconden met Diageo's Cocktail Tap systeem.

Wat levert het mij op?

Je bent op alles voorbereid met de GRATIS installatie van deze prachtige ontworpen tap in jouw bar. Ook krijg je GRATIS glaswerk, voortdurende technische ondersteuning en social media materialen om publiek te trekken naar jouw zaak.

Hoe vraag ik een installatie aan?

Vul het aanvraagformulier hieronder in om Diageo's Draught Cocktail systeem gratis aan te vragen. Eens ingediend zal iemand uit het horeca team binnen 3 werkdagen contact met jou opnemen over al jouw vereisten.

Op dit moment kan het gemiddeld, na een goedgekeurde aanvraag, na 8 weken geïnstalleerd zijn.

Als je Diageo's Cocktail Tap systeem wilt installeren bij meerdere zaken, contacteer dan ons team direct op diageoonenlsupport@diageo.com. Door dit formulier in te vullen geef je toestemming om aangemeld te worden bij Diageo One.